محل تبلیغات شما

 

  هفت  کالج  ارزان برای تحصیل در کانادا

اگر قصد دارید در کانادا تحصیل کنید بهتر است به دنبال بهترین دانشگاهها و با ارزان ترین قیمت باشید.اگر میخواهید یک کالج یا دانشگاه ارزان پیدا کنید تا به شما آموزش عالی ارائه دهد ، ما به شما دانشگاههای مناسب در شهرهای ارزان کانادا را معرفی میکنیم.

کالج داگلاس  (Douglas College) :

کالج داگلاس در نیو وستمینستر قرار دارد .کالج داگلاس مزایای زیادی برای داشنجویان بین المللی که در کانادا تحصیل میکنند دارد.این کالج یک انتخاب ایده آل برای تحصیل است زیرا کلاسها کوچک هستند و امکان توجه بر درس برای آنها بیشتر است.

اگر شما در داگلاس تحصیل میکنید بعد از اخذ مدرک دانشگاهی کارشناسی یا کارشناسی ارشد میتوانید در دانشگاههای دیگر ادامه تحصیل دهید.شما این امکانات را میتوانید با ارزان ترین قیمت بدست آورید.

 هزینه تحصیل در داگلا س برای سال 2012 حدود 14000 دلار است که نسبت به دانشگاههای دیگر در کانادا صرفه جویی قابل ملاحظه ای است.دانشگاهها در کانادا هرسال بین 20000 تا 25000 دلار هزینه میکنند که به معنی صرفه جویی حدود 8000 دلار برای شماست.

علاوه براین بعد از دوسال تحصیل در داگلاس میتوانید به هر دانشگاه دیگری که تمایل دارید برای ادامه تحصیل منتقل شوید.شما از این دانشگاهها مدرک بین المللی دریافت میکنید .

 

دانشگاه دلشویی (Dalhousie University) :

دانشگاه دلشویی در هالیفاکس یک دانشگاه کامل در کانادا است و میتوانید یک دوره کامل کارشناسی تا کارشناسی ارشد را در این دانشگاه بگذرانید و فارغ التحصیل شوید.اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید ، بهتر است بدانید این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاههای تحقیقاتی است که از 0 رشته در 11 دانشکده ارائه میدهد.

بورسیه تحصیلی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان این دانشگاه فراهم است.هزینه تحصیل در این دانشگاه حدود 14000 دلار در سال است و پس از فارغ التحصیلی فرصت های شغلی متناسب برای شما در همه جای کانادا وجود خواهد داشت.ممکن است تمایل داشته باشید برای کار به جای دیگری در کانادا بروید.

 

کالج گرجستان (Georgian College) :

کالج گرجستان در شهر بری واقع شده است و از کالج های ایده آل در کانادا برای دانشجویان بین المللی است.این دانشکده کوچک دارای توافقنامه هایی با تعدادی از دانشگاههای برتر کانادایی از جمله یورک و دانشگاه تورنتو است.از ویژگی های این کالج این است که بسیاری از برنامه های  کارآموزی را برگزار میکند و دانشجویان تجربه کاری لازم را بدست می آورند.دانش آموزان در کنار تحصیل کار میکنند و مهارت لازم را بدست می آورند.

90 درصد فارغ التحصیلان این دانشگاه پس از پایان تحصیل خود میتوانند در کانادا به کار مشغول شوند.هزینه تحصیل برای این دانشجویان 13000 دلار است.

 

دانشگاه گرانت مک یوان (Grant MacEwan University) :

این دانشگاه کوچک در شهر ادمونتون ، استان آلبرتا واقع شده است و تمام امکانات یک دانشگاه بزرگ در کانادا را ارائه میدهد.این مکان برای دانش آموزانی مناسب است که پس از اتمام دوران متوسطه در کانادا میخواهند وارد دانشگاه شوند.

هزینه تحصیل در این دانشگاه تقریبا 15000 دلار است و پس انداز و نسبت به هزینه  20000 دلاری دانشگاه های دیگر آلبرتا ، مبتواند 5000 دلار صرفه جویی داشته باشد.

آلبرتا شهر ایده آلی برای تحصیل و زندگی است .به دلیل هزینه پایین زندگی و نرخ کم بیکاری  به راحتی میتوانید پس از فارغ التحصیلی در این شهر مشغول به کار شوید.

 

دانشگاه مموریال  (Memorial University) :

این دانشگاه نیز یکی دیگر از دانشگاههای ایده آل در کاناداست و دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد را برگزار میکند . هزینه  تحصیل در این دانشگاه ، از کم هزینه ترین مراکزآموزشی در کاناداست.به دلیل حفاری های دریایی ، مموریال یکی از ثروتمندترین شهرهای کاناداست.هزینه های پایین تحصیل و زندگی در این شهر ، تمایل به زندگی در این شهر زیاد است . اما اگر تمایل به کار داشته باشید باید به شهرهای دیگر کاانادا بروید.

کالج Seneca :

 کالج Seneca در شهر تورنتو واقع شده .هزینه تحصیل در این دانشگاه حدود 12000 دلار است و نرخ بیکاری در شهر تورنتو 85 درصد است که به نسبت شهرهای دیگر این میزان بالاتر است . با این وجود این شهر مکان مناسبی برای تحصیل در کانادا است.

دانشگاه مانیتوبا (University of Manitoba):

اگر می خواهید در یک دانشگاه مناسب و معقول با هزینه ای مناسب تحصیل کنید، دانشگاه مانیتوبا مکان مناسبی برای تحصیل است. این دانشگاه همچنین برنامه هایی را ارائه می دهد که به دانشجویان بین المللی کمک می کند تا با سیستم آموزشی کانادا ارتباط برقرار کنند.این برنامه ها به دانشجویان کمک میکند تا با سیستم آموزشی کانادا ارتباط برقرار کنند.

این مسئله برای محصلین بسیار مهم است چون نیاز به یک پل برای ارتباط بین فرهنگ کشور خود و کانادا دارند.نرخ بیکاری در مانیتوبا 5.5 درصد است. بنابراین اگر میخواهید بعد از فارغ التحصیلی در کانادا کار کنید ، این شهر مکان خوبی برای تحصیل است. هزینه تحصیل در این دانشگاه 15000 دلار است .

تصمیم گیری در مورد دانشگاه یا کالج کانادا که در آن قصد ادامه تحصیل دارید ، به عوامل متعددی به جز هزینه تحصیل بستگی دارد. زمان انتخاب بهترین مکان برای تحصیل باید به کیفیت آموزش و هزینه زندگی ، انتخاب رشته و فرصت های شغلی توجه داشته باشید.

 

جاذبه های گردشگری دبی

معرفی شهرهای روسیه از نظر گردشگری

سفری راحت و ارزان به استانبول

تحصیل ,دانشگاه ,کانادا ,کالج ,هزینه ,شهر ,در کانادا ,این دانشگاه ,تحصیل در ,در این ,برای تحصیل ,کانادا ارتباط برقرار ,آموزشی کانادا ارتباط ,سیستم آموزشی کانادا ,شوند هزینه تحصیل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی